Menu
Sepetim
Hızlı Kurye Seçeneği ile 30 Dakikada Teslimat !
Hızlı Kurye
%100 Orjinal Ürün

Juul Pod Mod

JUUL POD MOD ELEKTRONİK SİGARA 

(100% ORJİNAL)

 
Kullanım için sadece likit kartuşunu mod kısmına yerleştirmeniz yeterlidir.Kül mü? Koku mu? Oda ne! Bunlardan tamamen uzak bir sigara keyfi yaşayın. Entelektüel kullanıcıların tercihi juul pod mod elektronik sigarayı elinizde tutarken o rahatlığı hissedeceksiniz.Tak çalıştır özelliği ile sigara deneyiminizi üst seviyelere çıkaracaksınız. Teknoloji ile sigara birleşmesi sonucunda sıradan bir sigara kullanıcılığından çıkarak dikkat çekici ve şık bir sigara kullanıcılarının arasına juul pod mod elektronik sigara ile başlayabilirsiniz.
 

Juul Elektronik Sigara Özellikleri

Elektronik sigara sistemleri, sigarayı bırakma konusunda kişilere oldukça fayda sağlayan, hem kokusuz olduğundan; hem de maliyeti tütün ürünlerine göre çok daha ucuz olduğundan tercih edilen başlıca sistemler arasında yer almaktadır.
 
Bu elektronik sigara versiyonunun uzun süredir kullanılmasının yanı sıra, yalnızca USB benzeri bir aygıt ile şarj edilebilmesi, her an elektrik bulunan bir yerde bu cihazı kullanmanıza imkan sağlar.Buda normal sigarayı hatırlamamanız adına çok büyük avantaj !
 
Elektronik sigaralar, pek çok açıdan yerel türün ürünlerine kıyasla daha sağlıklı ve daha avantajlıdır. Özellikle maliyeti, dişleri ve varsa bıyıkları sarartmama özelliği, iş ortamında bu ürünün kullanılmasına imkan sağlamaktadır.
 
Elektronik sigaralar, bunun yanı sıra, uzun süre kullanım imkanı sunduğundan ve yedek kartuşla da şarj edilebildiğinden ötürü, maliyet açısından da sigaraya göre daha uygun fiyatlıdır.
 
 

Juul Elektronik Sigara Kullanımı

Son zamanların en çok kullanılan ürünleri arasında yer almaktadır. Rakiplerine kıyasla daha minimal bir tasarıma sahip olan, ergonomik ve kolay taşınabilen bu ürün, sipariş edildiğinde bizzat adresinize teslim yapılan ürünler arasında yer almaktadır.
 
Ürünü kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra etki vermekte ve tütün içme isteğini azaltmaktadır. Dolayısı ile aslında bu cihazların sigarayı bırakmak isteyenler için bir alternatif oluşturduğunu söylemek mümkündür.
 
Ürün ile ilgili en çok merak edilen sorular arasında bu ürünün nikotin içerip içermediği gelmektedir. Juul Pod elektronik sigara, nikotin içermekle beraber, nikotin oranlarını satın alırken sizin belirleyebilmeniz mümkündür. Ürünü tercih edilebilir kılan başlıca özellikler arasında da bu durum yer almaktadır.
 
Elektronik sigara, kullanımı itibari ile de yerel tütün ve sigaralardan çok daha kullanışlıdır. Uzun süre kullanım imkanı sunmasının yanı sıra, podun bitmesi durumunda da yedek kartuş ile kullanım sağlayabilirsiniz.
 
USB formatında bir şarj cihazı bulunan alet son derece kullanışlı olmakla beraber, uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.
 
Aslında içerdiği maddeler ile bir tütün ürününe benzeyen bu cihaz, benzoik asit ve bol miktarda nikotin barındırır. Bu ürünü kullananların yorumları göz önüne alındığında, ürünün sigarayı bırakmak için iyi bir alternatif oluşturduğunu söylemek mümkündür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Juul Pod Mod