Menu
Sepetim
Hızlı Kurye Seçeneği ile 30 Dakikada Teslimat !

Pod Mod Kartuşları

Aspire AVP Pod Kartuş 2li Paket Aspire AVP Pod Kartuş 2li Paket
Trend Stokta Yok
Marka: Aspire
ASPIRE AVP POD KARTUŞ 1.2ohm entegre nikrom bobini,% 100 organik emici pamuğu içeren 2.0 mL gıda sınıfı plastik kaplar setidir ve sinir bozucu sızıntıları ve dökülmeleri önlemek için iki silikon tapa ile alt doldurma sistemi ile yeniden doldurulur. İkili bir paket içinde gelir Aspire AVP P..
400,00 ₺
Geekvape Aegis Boost Kartuş Geekvape Aegis Boost Kartuş
Trend 2-3 Gün İçinde
Marka: GeekVape
Geekvape Aegis Boost Kartuş Yüksek kaliteli lezzet içeren silikon tapalı üstten doldurma sistemi daha lezzetli bir içim için kolay erişimli hava akışı valfi tasarımı ile GeekVape Aegis Boosta özel tasarlanmıştır.Ve Aegis Boost Kartşu 0,6ohm KA1 Mesh Coil ve 3,7 mL e-Likit kapasiteli olarak tasa..
400,00 ₺
Geekvape Bident Pod Kartuş Geekvape Bident Pod Kartuş
Trend 2-3 Gün İçinde
Marka: GeekVape
GEEKVAPE BİDENT POD KARTUŞ GeekVape BIDENT yedek kartuşları alttan dolum yapılabilen ve 1.2 MTL ,0.8 ohm DTL değerlerine sahip çift seçeneği bulunan kartuş çeşididir. Geekvape Bident Pod cihazına uyumlu olarak özel üretilmiştir. 3.5ML salt likit kapasitesi bulunmaktadır. GeekVape Bident PO..
400,00 ₺
JustFog C601 Pod 3lü Kartuş JustFog C601 Pod 3lü Kartuş
2-3 Gün İçinde
Marka: Justfog
JUSTFOG C601 POD KARTUŞU 3 ADET 1.7ml likit kapasiteli C601 başlangıç kiti için tasarlanmıştır. Size yüksek kalitede PC materyali ve% 100 organik pamuk ile birlikte gelir ve size rahat dokunuş hissi ve saf lezzet sunar. Kolay üst doldurma tasarımıyla, çok daha rahat ve şaşırtıcı bir vaping dene..
600,00 ₺
Marka: Justfog
JUSTFOG MİNİFİT KARTUŞ 3LÜ PAKET Minifit Pod Kartuşu, Justfog MINIFIT Mod ile kullanılmak üzere üretilmiş En saf aroma içimi için 1.6ohm organik Japon pamuk rulo ile 1,5 ml'lik yeniden doldurulabilir pod mod ürünüdür. Alt hava akışı, kolay ve güvenli doldurma sistemi ile mini fit pod mod ile ta..
600,00 ₺
Juul Alpine Berry Kartuş 4lü Paket Juul Alpine Berry Kartuş 4lü Paket
2-3 Gün İçinde
Marka: Juul
JUUL ALPİNE BERRY KARTUŞ 4LÜ PAKET Taze böğürtlen, yaban mersini ve tropik meyvelerden bir araya gelmiş bu muhteşem seri her buharda dolu dolu tazelik kokacak. -BİR JUUL POD NE KADAR SÜRE KULLANILIR ?Bir Juul Pod ortalama minimum 200 (ikiyüz) çekim yapabilecek kapasitede üretimi yapılmış y..
500,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)